wypoczynek ciechocinek

wypoczynek ciechocinek

paź 19
wypoczynek ciechocinek

Wizyta w Zjednoczonym Królestwie i Uzyskanie wizy UK

Goście do Zjednoczonego Królestwa mogą potrzebować więcej niż dotychczas posiadanego paszportu, w zależności od ich obywatelstwa i miejsca urodzenia. Badanie czynności w celu uzyskania wizy UK i jak wypełnić formularz wniosku jest warte czasu, tak aby uniknąć odwróciła się po przyjeździe przy wejściu do Wielkiej Brytanii.usługi ogrodnicze tarnów

Wiele krajów wymaga wiz oprócz paszportu. Jest to po prostu dodatkowy certyfikat, wydany przez tego konkretnego kraju, dodane do strony na istniejącej paszportu. W Wielkiej Brytanii, wiza pokazuje pozwolenia na wjazd, jak przyznawane przez Clearance Officer Entry.

Jak w przypadku każdego procesu, oficjalnego wniosku o specyficzne dla danego typu i długości wizy jesteś wzywającego jest wymagane. Witryna internetowa dla UK Border Agency zawiera szczegółowe informacje na temat różnych rodzajów wiz, jak również listę tych krajów, które są wymagane do zastosowania. Formularz zgłoszeniowy można odebrać osobiście lub wszedł on-line, jeśli spełniają te normy.

Aplikacja internetowy, który jest otwarty tylko do krajów kwalifikujących się, jest bezpieczny i wygodny sposób składania formularza. To może być w trybie online, a następnie przekazywane elektronicznie. W "Visa4UK" link ze strony internetowej Agencji Granicznej zapewnia wszystkie szczegóły.

Dodatkowe dokumenty, oprócz paszportu, może także być zobowiązany do złożenia wniosku o wizę w Wielkiej Brytanii. To znów są w dużym stopniu uzależnione od przyczyny pobytu i długości. Ale wszystkie ubiegające się o wizę musi przedstawić aktualne kolorowe zdjęcie paszportowe, która została podjęta w wytycznych dotyczących zdjęć paszportowych.

Nowa wymogiem jest to, co się nazywa "biometryczny" informacje. Jest to cyfrowy skanowanie wszystkich 10 palców, a także zdjęcie wykonane w formie cyfrowej. Można to osiągnąć w centrum wizowym.

Bądź gotów zapłacić wymaganych opłat za wizy brytyjskiej. Najtańsza książę wynosi 67 funtów, a najdroższe do 500 funtów. Sprawdź swoje lokalne kursu, aby zobaczyć, jak to przekłada się na wartość swojej waluty. Zróżnicowanie opłat zależy od powodu wizyty i długości pobytu.

Dodatkowe informacje dostępne są na stronie internetowej UK Border Agency. Poświęć trochę czasu, aby ją przeczytać uważnie, aby upewnić się, że masz wszystko, aby ubiegać się o wizę w Wielkiej Brytanii. To będzie warto, kiedy można przejść łatwo do Zjednoczonego Królestwa na następne wakacje.


- autor artykułu