wypoczynek aktywny i bierny

wypoczynek aktywny i bierny

sie 20

Jedna książka poświęcona była dziadka, drugi do babci i jej życia, z jednej książki poświęconej każdego z dzieci. Projekt wziął na swoje własne życie według producenta, aż nie można było zadowolić się tylko jednym notatniku pokazać drzewo genealogiczne.

Choć jest to oczywiście bardzo intensywnej pracy projektu scrapbooking, to tylko jeden z przykładów tego, co można zrobić, gdy łączymy genealogiczne Family Tree i scrapbooking. Genealogia żebrze widać na zdjęciach, w dokumentach i scrapbooking jest idealnym towarzyszem do badania drzewa genealogicznego.

Oferowanie kopie licencji małżeństwa wraz ze zdjęciami rodziny, gdyż były one wtedy, w dniu ślubu lub w czasie depresji, w samochodzie datuje się na 1920 przynosi, że rzeczywistość i że czas życia dla nas w sposób prosty słowa na wykresie drzewa rodzina nie może zrobić.

Spędzić trochę czasu z drzewa genealogicznego i sprawdzić, czy nie uważasz, że to wyglądać lepiej i czytać lepiej, gdyby to było częścią projektu scrapbooking drzewa rodzinnego.


- autor artykułu