wypoczynek lubuskie spa

wypoczynek lubuskie spa

sp. 12

wypoczynek lubuskie spa

Wegańska wakacje jest to fantastyczna okazja, aby oddać i pomóc http://akademiaprawajazdy.pl/ populacji ssaków, doświadczenie ekologiczny, zdrowy tryb życia i doświadczyć, międzynarodowa, dania wegańskie. Niektóre wegetariańskie i wegańskie przyjazny dla biur podróży m.in.ogrody tarnów Green Travel Ziemi w Maryland (Zaczęło się ponad dwadzieścia lat temu), Veggie Tours, i warzywa Voyages. Carolyn popularnego zdrowej stronie dziennym "Zdrowe Voyager" jest również rozpoczęcie wegetariańskie i wegańskie programu wycieczek w tym roku. Te wycieczki odwiedzić miejsca takie jak Indie, Nepal, Peru i na Karaibach. Podróżni mogą nawet znaleźć wegańskie rejs. Te wyjazdy są zazwyczaj małe, w liczbach, tak weganie mogą dzielić społeczności i przyjaźni z innymi podróżnymi podobnych poglądach.

Aby dowiedzieć się więcej o tym fascynującym tematem, i wiele innych wegańskich porad podróży, sprawdź "Jak podróżować po świecie jako Vegan" ebook i http://www.traveltheworldasavegan.com

wypoczynek lubuskie spa

Jestem weganinem i zapalony podróżnik, który odwiedził 5 kontynentów. Chciałbym podzielić się moją porady dla podróżujących wegetarian i wegan.

wypoczynek lubuskie spa

Mój blog i strona internetowa z cennymi wegańskich porad podróży jest:


- autor artykułu